EXTRA20

Stany Coleman

Nakupujte stany Coleman od největšího autorizovaného prodejce v ČR. Nabízíme všechny stany Coleman pro letošní sezonu za nejlepší ceny s garancí expresního dodání a prodlouženou zárukou 3 roky. Kompletní nabídka stanů obsahuje nejprodávanější stany turistické, lehké expediční stany a samozřejmě i velmi vyhledávané rodinné stany Coleman. Objevíte zde i také několik druhů stanových přístřešků a tzv. párty stany. Pokud však budete chtít ještě své stany Coleman posunout o něco blíže k dokonalosti, můžete si dokoupit také užitečné doplňky, které jsou s našimi stany plně kompatibilní. Stany Coleman přinášejí radost všem outdoorovým nadšencům po celém světě již přes 100 let!

Stany Coleman - stany do kempu i do hor již více než 100 let

Turistické stany Coleman - stany do kempu, na vodu, festival, kolo, lehký trek i zahrádku 

V nabídce obsahující turistické stany Coleman jsou stany pro 2, 3 i 4 osoby. Jedná se o základní řadu stanů, poskytující dostatečné parametry k užívání od jara do podzimu. Proto se jim občas říká také stany třísezonní (jaro, léto, podzim). Nejmenší stan Coleman Bedrock 2 Vám jistě zpříjemní lehký letní trek, stejně tak jako stany Coleman Trek 2 a 3. Ty jakožto nejlevnější stany Coleman dobře poslouží i dětem na Vaší zahrádce, či mladým studentům na hudebním festivalu. Dále zde nechybí ani klasika stan Coleman Crestline 3 v podobě "iglú" s vytaženou předsíňkou. Tento stan si oblíbí ti z Vás, kteří máte hodně bagáže či pejska. Velká předsíň nabízí opravdu spoustu prostoru na veškeré potřebné vybavení, či vodácké barely. Suverénně nejprodávanějším stanem posledních let je stan Coleman Rock Springs 4. Hlavní předností je vnější konstrukce, a tím pádem rychlejší a jednodušší stavba. Nechybí zde ani podlážka v předsíňce. Samozřejmě v nabídce najdete i tunelový stan Coleman Coastline 2 a 3. Tento model zastupuje Coleman v kategorii tunelových stanů, se kterými mají stany Coleman obrovskou zkušenost především v řadě stanů rodinných.

Expediční stany Coleman - stany do hor, divoké přírody i běžnou turistiku

Nejlepší dostupné technologie a vysoká propracovanost společně s nízkou hmotností, dlouhou životností a parádním designem. Přesně to jsou stany Coleman z řady Adventure. Jedná se o stany vhodné do jakýchkoliv podmínek. Vyznačují se především použitím duralových prutů na nosnou konstrukci, rychlou stavbou a velmi kvalitními materiály. Nejzajímavějším stanem je zde stan Coleman Tauri X2, X3, a X4, který je možné postavit za pouhých 30 sekund! Ne méně Vás jistě také zaujmou stany Coleman Phad X2, X3 a Alaska Titanium 3. U všech těchto stanů naleznete předsíňku pro vaše batohy a dostatek místa v ložnici. Nakonec zde najdete také ultralehké stany vyvinuté speciálně pro dlouhou pěší turistiku a cykloturistiku. Jedná se o minimalistické stany Coleman Rigel X2 a stan Coleman Cobra 2 a Cobra 3. Hmotnost těchto stanů nepřesáhne 1 kilogram na osobu!

Rodinné stany Coleman - stany pro celou rodinu a dlouhodobé kempování 

Největší pozornost však věnuje Coleman stanům rodinným. Rodinné stany Coleman jsou známe svým propracováním a narazíte na ně v kempech po celém světě. Jejich hlavní předností je především velmi jednoduchá stavba a královský prostor vytvářející tunelová konstrukce. Oproti konkurenci nabízejí stany Coleman podlážku, která je kolem do kola obehnána lemem, takže ani za prudkých dešťů nemáte v předsíňce mokro. Nejoblíbenější rodinný stan v ČR je stan Coleman McKenzie vyráběný ve velikostech pro 4 nebo 6 osob s možností připnutí markýzy. Ovšem nezaostává za ním v oblíbenosti ani Ridgeline Plus 6 či nejlevnější Hawkins 4. Pokud však hledáte královský prostor rozdělen do několika ložnic, pak jistě budete hledat spíše stany Coleman Waterfall 5 Deluxe, Lakside 4 Deluxe, Lakside 6 Deluxe a nebo suverénně největší stan Coleman Coastline 8 Deluxe s možností následného rozšíření o plně uzavíratelný přístřešek. Velikost stanu se tak zvětší až na neuvěřitelných 30m2. Rodinné stany Coleman mají životnost minimálně 10 let (při průměrné délce rodinné dovolené pod stanem).

Stany Coleman jsou nejprodávanější stany na celém světě

Zobrazit celý popis »
Barva
Filtry:
Velikost balení
20 x 20 x 130 cm
20 x 26 x 77 cm
24 x 26 x 59 cm
25 x 25 x 60 cm
30 x 30 x 85 cm
38 x 46 x 58 cm
50 x 16 x 16 cm
58 x 16 x 16 cm
ø 15 x 39 cm
ø 15,5 x 46 cm
ø 16 x 39 cm
ø 16 x 50 cm
ø 16 x 57 cm
ø 17 x 39 cm
ø 17 x 54 cm
ø 18 x 39 cm
ø 20 x 58 cm
ø 20 x 61 cm
Ø 21,5 x 62 cm
Zobrazeno 23 položek
Řadit dle
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 412 152 901 Po-Pá 8-18, So-Ne 8-12 Email: info@c-outdoor.cz
Newsletter PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na C-OUTDOOR.cz