EXTRA20

Spacáky Coleman

Nakupujte spacáky Coleman od největšího autorizovaného prodejce v ČR. Nabízíme všechny spacáky Coleman pro letošní sezonu za nejlepší ceny s garancí expresního dodání a prodlouženou zárukou na 3 roky. Kompletní nabídka obsahuje spacáky Coleman všech druhů, tedy nejprodávanější turistické spacáky, lehké expediční spacáky z nejmodernějších materiálů, velmi oblíbené dekové spacáky, dětské spacáky a samozřejmě i spacáky Coleman v akčních setech a výhodných balíčcích. Nezapomněli jsme ani na několik vhodných doplňků jako jsou nafukovací polštářky a nebo lodní vak, do kterého můžete spací pytel ukrýt. Spacáky Coleman přinášejí radost všem outdoorovým nadšencům po celém světě již více než 100 let!

Spacáky Coleman - spací pytel pro každého

U nás chceme nabídnout spací pytel každému, kdo si ho bude přát, a proto naše nabídka obsahuje všechny spacáky Coleman. V nabídce je tak například minimalistický spací pytel Coleman Biker, či pohodlný dekový spací pytel Coleman Hudson (vhodný až do -23°C) a Pacific. Nechybí však samozřejmě ani velmi známá klasika v podobě spacích pytlů řady X. Tedy spací pytel Coleman Klickitat, Latitude a Nucleus. V roce 2013 přibyly také novinky a to spací pytel Coleman Taos, Crescent a North Rim. Spacáky Coleman jsou tedy opravdu pro každého.

Dětské spacáky Coleman - dětský spacák pro všechny děti

V kategorii dětské spacáky Coleman naleznete jak mumii, tak i dětský spacák dekový. U dětí nepředpokládáme kempování v nízkých teplotách, a proto nabízíme dětský spacák Coleman do +5°C. Komfortní teplota je zde mezi +10 až + 15°C.

Dekové spacáky Coleman - dekový spací pytel pro pohodlný spánek

Nejprodávanější dekové spacáky v ČR jsou jednoznačně dekové spacáky Coleman. Dosáhli jsme toho především použití velmi příjemných a zároveň kvalitních materiálů. Například dekový spací pytel Coleman Hudson 230 Comfort je jedním z nejoblíbenějších dekových spacáků vůbec! Dekové spacáky Coleman si zamilujete.

Levné spacáky Coleman - spací pytel do kempu, festival či na zahrádku 

Jak je u nás dobrým zvykem, nabízíme spací pytel opravdu pro každého a tak zde máme také levné spacáky Coleman. Levné však v našem pojetí neznamená špatné! Prostě ten kdo nepotřebuje expediční vybavení, ale jede jen v létě pod stan či na chalupu, jistě si vybere naše levné spacáky Coleman. Jedná se o pár základních modelů jako jsou například: dekový spací pytel Coleman Atlantic nebo mumiový spacák Coleman Xylo. Tyto a některé další spacáky Coleman Vám nabízíme pod 1 000,- Kč

Spacáky Coleman jsou nejprodávanější spací pytle na světě

Zobrazit celý popis »
Filtry:
Velikost balení
Ø19x36cm
Ø25x38cm
Ø26x39cm
Ø33x44cm
36 x 30 x 8 cm
43 x 40 x 20 cm
ø 17 x 37 cm
Ø 18 x 38 cm
ø 18 x 39 cm
ø 21 x 39 cm
ø 27 x 38 cm
ø 27 x 41 cm
ø23 x 38 cm
ø25 x 38 cm
Zobrazeno 14 položek
Řadit dle
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 412 152 901 Po-Pá 8-18, So-Ne 8-12 Email: info@c-outdoor.cz
Newsletter PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na C-OUTDOOR.cz